GALERIA ZDJĘĆ

Stacja kontroli pojazdów

Nasza nowo otwarta Stacja Kontroli Pojazdów Wrocław - Buforowa gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie technicznym i merytorycznym. Nowe urządzenia diagnostyczne renomowanej firmy Beissbarth gwarantują szybką i bezproblemową obsługę oraz rzetelny wynik badań. Czytelny i zrozumiały wydruk wyników badań ułatwi Państwu zapoznanie się z faktycznym stanem pojazdu.

Pragnąc zapewnić naszym Klientom fachową i kompetentną obsługę, nasi diagności przechodzą systematycznie szkolenia z zakresu obowiązujących przepisów oraz budowy pojazdów. Ich wieloletnie doświadczenie sprawi, że będziecie Państwo szybko i sprawnie obsłużeni.

Nasza stacja oferuje następujące przeglądy pojazdów (Wrocław):

A - przeglądy motocykli i motorowerów,
B - przeglądy samochodów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t,
C - przeglądy pojazdów przystosowanych do zasilania gazem (LPG, CNG),
D - badania pojazdów zarejestrowanych po raz pierwszy za granicą (pierwsze badanie techniczne),
E - przeglądy pojazdów skierowanych przez organ kontroli ruchu drogowego lub starostę,
F - nadawanie i wybijanie numerów na nadwoziach (podwoziach - ramach), silnika pojazdów oraz wykonywanie tabliczek zastępczych)

W każdej chwili mają Państwo możliwość telefonicznego umówienia konkretnego terminu i godziny badania technicznego. Zawsze nasi Klienci mogą liczyć na radę i pomoc w wyjaśnieniu często zawiłych sytuacji prawnych, które mogą się zdarzyć podczas przeglądu lub rejestracji pojazdu.

Jako dodatkową usługę oferujemy Państwu pomoc w załatwieniu skomplikowanych formalności w sytuacjach niecodziennych, np.: związanych z koniecznością odzyskania dowodu rejestracyjnego zatrzymanego przez policję z różnych przyczyn (kolizja czy brak aktualnego badania technicznego). Często zdarza się, że nasi Klienci po prostu nie mają czasu lub nie orientują się jakie kroki trzeba podjąć w przypadku takich sytuacji. Jesteśmy gotowi w Państwa imieniu załatwić wszystkie niezbędne formalności dbając o Państwa czas i nie narażając na zbędny stres.